KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17177179
nr 1717 7179
Carl Gunne (1893-1979), Sverige. Signerad, Kustlandskap. Olja på duk, 50x72 cm, yttermått inklusive ram: 65x88 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 18:49:51
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr